allwaxtorture

Vi som jobbar på Corona Control

Så här hittar du till Corona Control

Vallenvägen 5 | 444 60 Stora Höga
Telefon +46 303 – 79 81 50
Mail info@corona-control.se

Våra medarbetare

Christer Kerkelä

VENTILINGENJÖR | VALVE ENGINEER

tel: +46 303 -79 81 53
christer.kerkela@corona-control.se

Fredrik Gustafsson

VENTILINGENJÖR | VALVE ENGINEER

tel: +46 303 – 79 81 52
fredrik.gustafsson@corona-control.se

Jonathan Edman

EFTERMARKNADSSÄLJARE | RESERVDELAR

tel: +46 303 – 79 81 65
jonathan.edman@corona-control.se

Tomas Norberg

DISTRIKTANSVARIG ÖST/NORR | AREA MANAGER

tel: +46 8 – 714 37 51
tomas.norberg@corona-control.se

Lennart Pihl

FÖRSÄLJNINGSCHEF | SALES MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 62
lennart.pihl@corona-control.se

Martin Nordevik

SERVICECHEF | SERVICE MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 63
martin.nordevik@corona-control.se

Christina Löfberg

ORDERKOORDINATOR

tel: +46 (0)303 – 79 81 55
christina.lofberg@corona-control.se

Jonas Kerkelä

ORDERKOORDINATOR

tel: +46 (0)303 – 79 81 57
jonas.kerkela@corona-control.se

Linda Rosén

ORDERKOORDINATOR

tel: +46 (0)303 – 79 81 58
linda.rosen@corona-control.se

Kent Leitzén

VENTIL- & INSTRUMENTTEKNIKER

tel: +46 303 – 79 81 56
kent.leitzen@corona-control.se

Joakim Olausson

VENTIL- & INSTRUMENTTEKNIKER

tel: +46 303 – 79 81 66
joakim.olausson@corona-control.se

Martin Thuresson

VENTIL- & INSTRUMENTTEKNIKER

tel: +46 303 – 79 81 59
martin.thuresson@corona-control.se

Daniel Börjesson

VD | CEO

tel: +46 303 – 79 81 61
daniel.borjesson@corona-control.se

Svante Karlsson

TEKNISK CHEF | TECHNICAL MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 60
svante.karlsson@corona-control.se

Pia Stoopendahl

EKONOMICHEF

tel: +46 303 – 79 81 64
pia.stoopendahl@corona-control.se

Renée Selander

KVALITETSCHEF

tel: +46 303 – 79 81 54
renee.selander@corona-control.se

Christoffer Tegelskär

LAGER | LEVERANSER

tel: +46 (0)303 – 79 81 67
christoffer.tegelskar@corona-control.se